Lord_Palda »
Stenly (15:32:37): doporucuju vyzkoušet individuální psychoterapii se stoupáním do barevných koleček.
Možná že to je moderní vykládání z karet, ale funguje to.
A představa "zkus se vzit do pozice toho druhého" je přežitek, a i tak pokud nenajdete kompagivilniho terapeuta tak to fungovat ani nemůže.
Já jsem zakotvil až po několika marmych pokusech u terapeutka co mě aktivně vede namísto aby mě jen poslouchala jak se vypovidavam, a je to super. Říkám ji věci co nemůžu říct nikomu jinému, a tím min bych je mohl říkat kámošum u piva, protože fundamentálne nemůžou vůbec chápat podstatu mych traumat. Jak taky moje traumata může někdo pochopit, když od roku 97 když mi bylo 8 mám mobil, co stal 50 litru a to byla tehdy větší částka než mesicni příjmy celých rodin 98 % mých spolužáků, a jezdil jsem na zadní sedačce Sklady. Co mi z jejich pohledu vlastně chybělo. A takovou perspektivu mi nedá nikdo, kdo není v tomhle profesionál a komu se můžeš otevřít až na dřeň, kdo tě přiměje brečet nebo křičet když je to třeba, tohle ti někdo kdo neví co dela a sedí ti nikdy nedá.
Známí chodí na parovku, která ale podle mě je pro ně absolutně nekompatibilní, a měli by změnit kam chodí podle toho jak mi to vyprávěli, protože podle mě jen vyhazuje peníze aniž by je to někam posouvalo protože si s terapeutka nesedli na nějaké úrovni kde je to třeba.