::R@keta >> Generation Web Vol.2>>

více...
18. června 2026 [13:05:08]
Rakeťáci © 2008-2012
(nápověda)
(starý úvod)
hlášky uživatele » amraam_7
<< (na vršek) (nahoru) :: 1-20 z 1057 :: dolů dospod >>
amraam_7
* 22. března 2026 [7:32:05] na nástěnce Jak jste se dostali na R@ketu? A co si z te doby pamatujete? Re :: link
amraam_7 » Když jsme kdysi dělali lanparty (a tam bejvalo okolo 100 lidí), tak to tam lidi měli a sdíleli mezi filmy a dokonce k tomu někdo udělal soundtrack složku - tu hudbu musel poznat a postahovat přes kazaa
 
amraam_7
* 21. března 2026 [15:40:24] na nástěnce Jak jste se dostali na R@ketu? A co si z te doby pamatujete? Re :: link
amraam_7 » contyk (20:34:41): Smrt sprejerum se to jmenovalo, mám to zazálohované pro budoucí generace :)

MrLerak (13:50:47): No, taková sviňárna skutečně zní jako z mého pera
 
amraam_7
* 19. března 2026 [17:38:44] na nástěnce Jak jste se dostali na R@ketu? A co si z te doby pamatujete? Re :: link
amraam_7 » MrLerak (15:23:30): cože? to jsem fakt udělal? :D
 
amraam_7
* 16. ledna 2026 [18:59:53] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » uri (11:48:02): taky dík pane :)
 
amraam_7
* 31. prosince 2025 [15:25:09] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » Děkuji uctivě :)
 
amraam_7
* 27. prosince 2025 [22:50:09] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » Tychi (21:44:42): potkali se ve 3. třídě, ale bydlíme směrem na Kolín :)
 
amraam_7
* 27. prosince 2025 [21:08:35] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » děkuji uctivě, nestihli jsme to teda do roka po zásnubách ani zdaleka, ale vyšlo to fakt pěkně :)
 
amraam_7
* 27. prosince 2025 [16:59:14] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
 
amraam_7
* 27. prosince 2025 [16:58:30] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » Po víc než 10 letech se nám něco konečně povedlo :)
https://i.imgur.com/vp0Z3mV.jpeg
 
amraam_7
* 8. září 2024 [14:35:56] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
 
amraam_7
* 1. srpna 2024 [22:01:09] na nástěnce Srazy R@kety 1897 - klikej ať se potkáš s kamarády! Re :: link
amraam_7 » Devátýho cajk
 
amraam_7
* 1. března 2024 [10:32:28] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » Lord_Palda (7:15:44): pan ředitel jede v A8? :)
 
amraam_7
* 14. prosince 2023 [13:34:40] na nástěnce AKTUÁLNĚ (ノಥ益ಥ)ノ彡┻━┻ Re :: link
amraam_7 » uri (12:18:07): tak měl asi zavřený výfuky, jinak to dělá děsnej bordel
 
amraam_7
* 14. prosince 2023 [11:12:53] na nástěnce AKTUÁLNĚ (ノಥ益ಥ)ノ彡┻━┻ Re :: link
amraam_7 » uri (7:11:30): Ale nejprodávanější. Porsche taky neprodá nejvíc 911, na ty sporťáky vydělávaj právě Urusy, Cayenny, Macany atd.
 
amraam_7
* 5. listopadu 2023 [11:51:33] na nástěnce o praci, bydleni, financich, nakupech... proste o zivote jaky je Re :: link
amraam_7 » Sili (14:31:08): souhlas, poté co mi ten poslední nevyšel bych vás zase rád viděl :)
 
amraam_7
* 1. listopadu 2023 [22:46:33] na nástěnce o praci, bydleni, financich, nakupech... proste o zivote jaky je Re :: link
amraam_7 » Sili (13:43:52): Simtě, co si pamatuju z toho posledního srazu tak seš (zcela bez vedlejších úmyslů) velmi hratelná
 
amraam_7
* 2. října 2023 [6:42:29] na nástěnce o praci, bydleni, financich, nakupech... proste o zivote jaky je Re :: link
amraam_7 » Sili (20:27:00): případně zkus Volvo klub na FB, vejrů je tam minimum a taky poradí
 
amraam_7
* 30. září 2023 [20:52:46] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » Lord_Palda (20:16:16): tak kromě toho že jde o úplně jiný auto.. třeba v tom že to má čtyřkolku řešenou dalším elektromotorem na zadní nápravě, klasickej hybrid má o něco větší baterku, ale CR-V má jinak řešenej motor s menšíma magnetama a většíma otáčkama, navíc to má dva převody (high/low) když jde síla motoru přímo na kola... je to na článek, brzo na autorevue.cz :)
 
amraam_7
* 30. září 2023 [18:35:21] na nástěnce Fotogalerie členstva r@kety Re :: link
amraam_7 » Na videu na služebce a na oficiálním profilu Hondy ČeSKÁ rEPUBLIKA - kdyby někdo chtěl kupovat CR-V, doporučuju
https://i.imgur.com/lOaMcVP.jpg

https://fb.watch/no1YZcj_QU/
 
amraam_7
* 30. září 2023 [18:27:22] na nástěnce AKTUÁLNĚ (ノಥ益ಥ)ノ彡┻━┻ Re :: link
amraam_7 » Stačí blbě spadnout, si vezměte tátu Vojty Kotka - herce z Cimrmanovskýho divadla
 
<< (na vršek) (nahoru) :: 1-20 z 1057 :: dolů dospod >>