#PhoeniX »
tak si říkám, že udělám ještě těsto na pizzu na večer, ale plány mi chtěly zkusit plíně co napadly kostku čerstvého droždí... povedlo se mi vytáhnout ze skříně dva velmi archivní sáčky sušeného, rozmíchal jsem to s trochou cukru a mouky ve vodě a asi za dvacet minut po skoro deseti letech hibernace ty potvory ožívají nejspíš stejně jako v roce 2008, kdy je usušením donutili vytvořit spory a 2010, kdy prošla minimální trvanlivost
zero fucks given, takový malý zázrak přírody
badass yeast is badass